SPRIJINIȚI EDUCAȚIA LA SAT

Mulţumim tuturor celor care au înţeles importanţa educaţiei în mediul rural şi a necesităţii formării de specialişti în agricultură, care au direcţionat deja cele două procente din impozitul pe venit, către Centrul Româno-German de Pregătire şi Perfecţionare Profesională în Domeniul Agriculturii din Voiteg. Pentru agenţii economici există posibilitatea donaţiilor şi a sponsorizărilor, care se pot realiza extrem de uşor.

Astfel, dacă doriţi să sprijiniţi educaţia la sat, puteţi dona orice sumă, în contul: RO88RZBR0000060009922394

Donaţiile dumneavoastră reprezintă modul prin care arătaţi că sunteţi alături de tinerii acestei ţări, care îşi doresc să aibă o meserie de viitor. De asemenea sunteţi solidari cu agenţii economici din domeniul agriculturii care se confruntă de ani de zile cu problema deficitului de personal specializat.

Educatia la sat